РЕАЛІЗАЦІЯ ПЛАНІВ ГРОМАДИ

Дата: 27.07.2017 13:57

25 липня в селі Семенівка розпочато роботи по ремонту «державної» дороги по вулиці Попова, Будівельна (Горького) та Мостова.

Перед початком робіт була проведена нарада, на якій були присутні голова ОТГ Неграй В.А., т.в.о. старости с.Семенівка Герасименко І.Д. та депутати від села Семенівка - про визначення ділянки ремонту. Вибравши найбільш проблемні ділянки, а саме – від центральної площі по вулиці Попова до перехрестя по вулиці Будівельній, ямковий ремонт по вулиці Будівельній та Мостовій , роботу було розпочато.

Ці роботи проводяться за кошти обласної ради в підтримку об`єднаної громади.  Ми дякуємо за сприяння голові обласної ради  Москаленко В.В., депутату обласної ради Талпі М. В. , а також всьому депутатському корпусу за прийняття рішення виділення коштів для ремонту доріг нашої громади.