Святковий захід село Благодатне

Дата: 24.10.2017 13:46

21 жовтня на місцевому стадіоні села Благодатне, Благодатненська об’єднана територіальна громада відсвяткувала річницю свого створення. Річницю вирішили відзначати кожного року у третю суботу жовтня.
Розпочалося свято з футбольного матчу збірної громади та збірної Первомайського району. Основний час матчу закінчився з рахунком 2:2, а в серії пенальті сильнішими виявилась збірна нашої громади.
На самому заході вперше звучав Гімн Благодатненської об’єднаної територіальної громади, слова якого написав методист-огранізатор закладів культури ОТГ - Михайло Давиденко, музику - Андрій Огоновський, а виконав - директор Благодатненського БК Едуард Тонченко.
Оскільки ініціатором об’єднання у одну громаду стала Благодатненська сільська рада на чолі з тодішнім головою, а тепер помічника Благодатненського сільського голови - Шевченко Михайлом Івановичем, першим слово сказав саме він. Привітавши усіх, Михайло Іванович запропонував делегаціям із сіл громади підкреслити об’єднання старостинських округів символічним колом із запашних короваїв. Усі разом, в одну родину об`єдналися одинадцять мальовничіх сіл - Семенівка, Остапівка, Булацелове, Садове, Виноградний Яр, Зелена Поляна, Новомихайлівка, Рябоконеве, Воєводське, Новогригорівка і Благодатне.
Звичайно, до усіх представників сіл приєднався голова громади – Неграй Володимир Анатолійович, який привітав глядачів та розповів про успіхи та плани на майбутнє. За плідну співпрацю, щедрість, доброту, розуміння та благодійну підтримку в створенні та розвитку громади голова нагородив подякою Юрченка Олега Олександровича – директора приватного підприємства Благодатненський птахопром, Чебана Олександра Олександровича – голову наглядової ради ПРАТ «Оберіг», Остапенка Олександра Миколайовича – директора СТОВ «Промінь». Також ведуча зачитала телефонограму з привітаннями від голова обласної ради Вікторії Вікторівни Москаленко. Грамоти обласної ради вручив Володимир Анатолійович Неграй. За багаторічну, сумлінну та наполегливу працю і вагомі здобутки у професійній діяльності грамотою Миколаївської обласної ради нагороджуються - Цепін Василь Федорович, виконроб приватного підприємства «Благодатненськй птахопром», Алєксєєнко Сергій Михайлович, заступник директора приватного підприємства «Благодатненський птахопром», Ясевін Сергій Євгенович, заступник директора з економічної діяльності СТОВ «Промінь», Бойко Олег Сергійович, директор ПРАТ «Оберіг» та ТОВ «Семенівський агросервіс». Також голова нагородив за багаторічну, сумлінну та наполегливу працю і вагомі здобутки у професійній діяльності та з нагоди святкування річниці створення Благодатненської об’єднаної територіальної громади грамотами Благодатненської сільської ради: Шевченка Миколу Анатолійовича, депутата Благодатненської сільської ради від Новогригорівського старостинського округу; Турченяка Віктора Васильовича, голову фермерського господарства «Адмірал – Агро» Рябоконівського старостинського округу; Соколенка Леоніда Петровича, депутата Благодатненської сільської ради від Садівського старостинського округу; Кущову Валентину Іванівну, вчителя Садівської загально – освітньої школи І-ІІІ ст; Гребелюк Ольгу Миколаївну, бібліотекаря Воєводського старостинського округу; Шевченко Юлію Володимирівну, соціального працівника Воєводського старостинського округу; Микульшину Світлану Миколаївну, директора Семенівської загально – освітньої школи І-ІІІ ст; Комишник Олену Аркадіївну, соціального працівника Семенівського старостинського округу; Потапенка Іллю Костянтиновича – фінансового аналітика приватного підприємства «Благодатненський птахопром»; Лизогуба Сергія Миколайовича – директора Благодатненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Також голова започаткував ще одну дуже приємну традицію: на честь святкування річниці громади робити подарунки установам соціальної сфери громади, в цьому році це загальноосвітні заклади.
Садівська загальноосвітня школа отримала комп’ютерний клас вартістю 55 тисяч гривень. Благодатненська та Семенівська загальноосвітні школи – сертифікати на мультимедійні дошки вартістю 43 тисячі гривень кожна. Рябоконівська середня школа отримала сертифікат на активну акустичну систему і мікрофон та ноутбук, Новогригорівський інформаційно-культурний центр – ноутбук, Воєводська загальноосвітня школа – два ноутбуки та два принтери.
Благословив на добру долю та привітав зі святом протоієрей Борис, настоятель храму архістратига Михаїла.
На святі виступили учасники АТО Зосімов Федір і Тофан Іван, вони нагородили грамотою за волонтерську діяльність Франчука Руслана Веналійовича та привітали громаду з річницею.
Потім розпочалась концертна програма, в ході якої виступили самодіяльні артисти з кожного Будинку культури громади, та офіційна частина нагороджених жителів села Благодатне.
Після святкового концерту усіх запросили на народні гуляння, частування смачною сюрпою, ухою та кашею, переглянути виставку народних умільців, яку підготували бібліотекарі наших сіл.
Для дітей також було вдосталь розваг – надувна гірка-гігант, автомобільчики, батути та інші розваги.
Для футбольних вболівальників – футбольний матч ветеранів громади, міні-футбол Воєводське- Благодатне.
Ми віримо в майбутнє нашої громади і процвітання наших сіл, адже разом – ми сила!