Конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – спеціаліст з кадрової роботи та державної служби

Дата: 05.01.2018 12:56

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – спеціаліст з кадрової роботи.

Благодатненська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – спеціаліст з кадрової роботи.

Кваліфікаційні вимоги:

• Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста
  • Вміння працювати за персональним комп’ютером
  • Без вимог до стажу роботи.

Документи від претендентів:  заява на участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4Х6см.; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларації про майно, доходи, витрати і забов’язання фінансового характеру за 2017 рік, за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»; копія паспорта громадянина України (1,2,11 сторінки); копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозабов’язаних).

Документи приймаються протягом 30 днів з  5  лютого 2018 р. до Благодатненської  сільської ради, за адресою: с. Благодатне вул. Ювілейна, 16 (тимчасово Ювілейна,1а)  Арбузинського району, 55325.

Телефон для довідок: +380689948087

Благодатненський сільський голова                                В.А.Неграй