Освячення храму село Садове

Дата: 14.10.2017 12:41

19 жовтня в селі Садове нашої громади відбулася значна подія, була освячена церква, яка побудована за кошти ПП «АП « Благодатненський Птахопром» . На освячення прибув Єпископ Вознесенський та Первомайський Олексій, якого з радістю зустріли прихожани, настоятель храму Прот.Борис, голова ОТГ Неграй В.А., т.в.о. старости с. Садове Мороз А.А., керівництво та працівники ПП «АП «Благодатненський Птахопром», священики Южноукраїнського Благочиння. Після зустрічі Правящого Архієрея відбулося освячення престолу, іконостату та храму, відслужили літургію та подячний молебен. Після завершення Владика подякував керівнику птахопрому Юрченку Олегу Олександровичу за ту працю і матеріальну допомогу, яку він вложив у будівництво ,та нагородив високою церковною нагородою Української Православної церкви, орденом Св.Миколая за благодійність! Підтримали Владику і подякували метценату за його благодіяння настоятель храму прот.Борис, голова ОТГ Неграй В.А. який вручив подарунок від громади, ікону, вишиту майстринями села Садове.