Святковий захід село Садове

Дата: 25.08.2017 12:36

23 серпня в Садівському Будинку культури відбувся спільний святковий концерт громади, присвячений Дню Державного Прапора та 26-й річниці Дня Незалежності України!

На чолі з старостами, до Садівського Будинку культури приїхали представники від усіх сіл громади.

Гарними словами зі святом усіх привітав голова ОТГ Володимир Неграй та за багаторічну, сумлінну наполегливу працю і вагомі здобутки у професійній діяльності, нагородив грамотою виконавчого комітету  Благодатненської сільської ради: Золотухіну Наталію Григорівну , соціального працівника с. Садове; Махуту Олену Василівну , вчителя початкових класів Благодатненської ЗОШ І-ІІІ ст.; Овчинникову Лідію Петрівну, сімейну  медсестру , Благодатненської амбулаторії ЗПСМ; Шип Світлану Михайлівну, вихователя дитячого садку «Світлячок» с. Благодатне ; Гавучака  Володимира Івановича, механізатора ФГ «Адмірал-Агро» с. Рябоконеве; Вокальний ансамбль «Вербиченька» Рябоконівського сільського клубу  (художній керівник Ільїн Микола Іванович); Тимченко Вячеслава Миколайовича , спеціаліста І кат. с. Воєводське; Зосімову Аллу Олександрівну, завідувача дитячого садку «Лісовичок»  с. Воєводське; Тофан Олену Миколаївну, директора Воєводського сільського будинку культури; Мицика Юрія Григоровича, одноосібника с. Семенівка; Діку Віталія Івановича , механізатора ФГ «Аркуша О.В.» с. Семенівка; Курченко Володимира Миколайовича, водія ФГ «АСО» с. Семенівка;  Вавриків Людмилу Григорівну вихователя дитячого садочку «Капітошка» с. Садове.

Колективи художньої самодіяльності представили чудовий концерт,показавши наскільки наша громада багата талантами, а саме це такі колективи -  ансамбль «Ренесанс», ансамбль «Перлинки», ансамбль «Вишеньки», «Віночок» - Садівського БК, ансамбль «Дударик» Воєводського БК, дитячий танцювальний колектив «Веселий каблучок» Воєводського БК керівник, ансамбль «Балаболи» Семенівського БК, ансамбль  «АРТ» Семенівського БК, народний ансамбль «Веселий ярмарок», ансамбль «Любисток»  Благодатненського БК , вокальний колектив «Остапчаночка» Остапівка СК. Солісти: Потудінський Анатолій, Едуард Тонченко, Світлана Мухіна, Тетяна Воронцова, Марина Снісаренко, Катерина Стоженко,  Олександра Харколица.  Гумор:  Василя Юдова.

Дякуємо усім!