Заходи до Міжнародного жіночого дня

Дата: 07.03.2018 12:18

7 березня відбувся святковий концерт у Семенівському БК. Присутніх привітав Благодатненський сільський голова ОТГ В.А.Неграй та т.в.о. Семенівського старости І.Д.Герасименко. Найтепліші привітання прозвучали від хлопчиків підготовчої групи танцювального колективу. І далі, від номера до номера, линули в зал добрі побажання і найщиріші почуття. У фіналі концерту виступив жіночий вокальний ансамбль з піснями «Жінка – легенда» та кавер-версією світового хіта «Де ж те сито?».
А якщо до теплих почуттів додати ще й просто тепло у залі, то стане зрозумілим, що вечір пройшов добре, з якого боку не глянь. Святкування традиційно завершилося дискотекою.