Святковий захід село Новогригорівка

Дата: 09.10.2017 11:57

7 жовтня в селі Новогригорівка відбувся святковий концерт присвячений Дню села.

Т.в.о. старости села Воронцова Тетяна Іванівна привітала усіх жителів з 153-ю річницею заснування села, та нагородила  подарунками, привітаннями, сертифікатами  почесних жителів - ювілярів в роках, ювілярів спільного сімейного життя, новонароджених у цьому році, а також найстарших жителів села та людей , які приймали активну участь у житті села.

На свято прибули і почесні гості від голови ОТГ Володимира Неграя, секретар Благодатненської сільської ради Спасенко Лідія Генадіївна, яка привітала усіх гарними словами та вручила працівникам Будинку культури подарунок від громади, комплект супутникового телебачення для інформаційно-культурного центру.

Святковий концерт виконали місцеві аматори сцени Мідров В. з донькою, Міндрова О., Воронцова Т., Білявська Н., Павич Н., Тимченко М., Юдов В.

До концерту приєдналися гості свята - Семенівський молодіжний театр, Валентина Курченко з Остапівки, ансамбль «Любисток» та Едуард Тонченко з Благодатного, Олександр Кізім з Воєводського.

Після концерту було святкове частування та дискотека.