Звіт голови ОТГ перед громадою с.Семенівка

Дата: 17.02.2018 11:26

17 лютого в селі Семенівка відбувся звіт голови Благодатненської громади за 2017 рік.
Голова ОТГ Володимир Неграй звітував перед громадою за роботу сільської ради, депутатського корпусу та всю пророблену роботу громади 2017 року.
Перед початком звіту відбулась урочиста частина – пролунав Державний Гімн України та Гімн громади, який виконав директор Благодатненського БК -Тонченко Е.В. .
Голова нагородив - кубками кращих платників податків (ПП « АП « Благодатненський Птахопром», СТОВ «Промінь», ПРАТ «Оберіг», ТОВ «Семенівський агросервіс» , ФГ «АДМІРАЛ-АГРО»), грамотами – почесних жителів громади.
У самому звіті, голова розповів про досягнення громади, плани на майбутнє, і звичайно проблеми. Та все ж таки, основний акцент був зроблений на те, що за рік створення ОТГ, завдяки співпраці та всебічної допомоги Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївської обласної ради, представників місцевого бізнесу та об’єднаній роботі - громада має багато позитивних досягнень.
Після детального звітування, голова надав змістовні відповіді на запитання залу.
Із доповненням інформації по клубним закладам виступив директор Семенівського БК, методист-організатор клубних закладів громади – Давиденко М. В. .
Зі словами вдячності за покращення стану освіти у громаді виступив директор Благодатненської ЗОШ І-ІІІ ступенів – Лизогуб С.М. .
Також, того дня у Семенівці відбулось святкування Масляної, яке організував Семенівський старостинський округ за сприяння благодійної організації «Миколаївський обласний фонд підтримки громадських ініціатив». Звичайно, народні гуляння не обійшлися без святкового концерту, на якому виступили колективи з усіх клубних закладів громади.