Святковий захід село Воєводське

Дата: 14.10.2017 11:23

Воєводська ЗОШ І-ІІІ ступенів, до свята Деня святої Покрови Пречистої Богородиці , Українського козацтва, захисника України та з нагоди Дня села Воєводське, провела козацькі змагання для учнів старших класів.
Перед початком змагань усіх привітав Тараненко Олександр Петрович та розповів цікаві факти про життя козаків.
Діти були у піднесеному настрої та активно боролися за перемогу. Стрільба, гантелі, підтягування, вправи на швидкість та на кмітливість – це частина із всього свята, яке пройшло дуже хвилююче та інтригуюче. Діти активно підтримували учасників, посмішки не сходили з їх облич.
Також на заході Ольга Гребелюк представила виставку «Спорт і насолода», де були показані книги про усі види спорту, правильного харчування і вся необхідна інформація для юного спортсмена.
Свято організував вчитель фізичної культури Тимченко Микола В`ячеславович, який також привітав усіх дітей та нагородив почесними грамотами.
( Фото - Ольга Гребелюк).