Турнір з волейболу ім.В.Дяченка

Дата: 15.02.2018 11:22

15 лютого, у День вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав, в Благодатненській ЗОШ І-ІІІ ст., пройшов турнір з волейболу присвячений пам’яті загиблого воїна-афганця Василя Дяченка, уродженця села Благодатне.
У турнірі взяли участь команди із Арбузинки,Благодатного, Воєводського, Садового та Семенівки.
Перед відкриттям турніру відбулась урочиста лінійка, на якій виступили голова ОТГ Володимир Анатолійович Неграй, начальник відділу освіти, молоді та спорту Віктор Анатолійович Захарченко, директор школи Сергій Миколайович Лизогуб.
Також на турнір завітали гості – голова спілки афганців Едуард Миколайович Церуш та головний редактор газети «Нове життя», голова районної організації БПП «Солідарність» Ганна Володимирівна Волошина, яка вручила директору школи та учасникам змагань спортивні подарунки.
Хвилиною мовчання усі присутні почтили пам'ять загиблих воїнів.
В результаті спортивних змагань переможцями турніру стала команда з Арбузинки, яка нагороджена переходящим кубком В.Дяченка.
Друге місце - команда Садове, третє – Семенівка.
Від громади голова ОТГ вручив усім командам-учасникам волейбольні м’ячі, а Благодатненській ЗОШ - волейбольну сітку.
Вітаємо переможців!