Не бюджетом єдиним

Дата: 09.08.2017 11:13

Активні жителі села Садове - Попов Олексій, Маковський Олег, Лобов Олександр, депутати Баранов Володимир, Попрожук Ніна, а також голова ОТГ Неграй В.А. і т.в.о. старости села Садове Мороз А.А., підтримали ініціативу Семенчан і також, за власні кошти, долучились до ремонту доріг. Частково зроблений ямковий ремонт з центру села Садове до села Кавуни. Дуже приємно, що прості люди і підприємці переймаються станом доріг нашої громади і активно реалізують плани по вирішенню таких важливий питань, як ремонт дороги. Дякуємо усім активістам за сприятливість та небайдужість, сподіваємося на підтримку інших жителів громади, і що це ще не кінець таких значущих вчинків.