Нові меблі для закладів освіти с.Воєводське

Дата: 13.02.2018 11:04

За субвенційні кошти, надані державою на покращення та зміцнення матеріальної бази закладів освіти громади, закуплені нові меблі для Воєводської ЗОШ І-ІІІ ступенів на суму 192 тис.грн., та Воєводського дитячого садка «Лісовичок» на суму 197 тис.грн. .
Завдяки цим коштам повністю забезпечені партами та стільцями початкові класи, комп’ютерний клас та придбані шість комплектів столів для їдальні Воєводської ЗОШ. Вчора, 12 лютого, голова ОТГ Володимир Неграй особисто завітав до школи та перевірив якість та кількість закуплених меблів.
Також у Воєводській ЗОШ за кошти громади були закуплені та встановлені одні двері і 13 вікон, а в дитячий садок – двоє дверей.