Спортивні новини

Дата: 28.08.2017 11:00

Радісною подією став проведений спортивний турнір 14-ти Героїв Соц.праці, який кожного року 24 серпня, по традиції проходить в селі Садове. І цей рік не став виняток.
У святковому настрої до Садівського стадіону прибули спортсмени з різних сіл району і не тільки.
У змаганні з футболу приймало участь вісім команд із сіл Арбузинка, Агрономія, Благодатне, Кавуни, Садове, Воєводське, Сергіївки та Новомар`ївки. Перемогу здобула команда «Хлібна база Кавуни» вийшовши у фінал з командою «Благо».
У змаганні з шахів приймали участь шахісти із різних куточків району, але перемогу здобули – Короткий С., Черніченко В., Петренко С., яким організатори вручили почесні грамоти та шахи.
Переможці та фіналісти з футболу також були нагороджені почесними грамотами та грошовими преміями.