Конкурсу читців Шевченківської поезії «Заповіт – 2018» с. Благодатне

Дата: 06.03.2018 10:30

5 березня на базі Благодатненської ЗОШ І- ІІІ ступенів пройшов ІІ етап ХІХ конкурсу читців Шевченківської поезії «Заповіт – 2018». У конкурсі взяли участь 10 учнів з 4 шкіл громади.
Мета конкурсу: Популяризувати на теренах Миколаївщини творчу спадщину Генія та Пророка Т.Г. Шевченка, відроджувати українську духовність та культуру.
Читців оцінювало журі у складі Давиденко М.В., Бойчук Л.Б., Сивобородько В.М., Кареба Г.Л.за двомя віковими категоріями - І вікова категорія від 8 до 13 років, ІІ вікова категорія від 14 років.
І місце ( І вікова категорія) посіла учениця 8 класу Семенівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Тініченко Катерина (вірш «Хустина»).
І місце ( ІІ вікова категорія) посіла учениця 9 класу Семенівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Почеха Тетяна (вірш «Перебендя»).
Конкурсанти показали своє вміння донести до глядачів красу та поетичність шевченківського слова. Усі учасники конкурсу отримали грамоти ВОКМС Благодатненської сільської ради.
Переможці ІІ етапу 9 березня приймуть участь у ІІІ етапі, який буде проведено у м. Миколаєві.