Конкурс читців "Барви надії"

Дата: 26.02.2018 10:20

24 та 25 лютого у Миколаєві проходить обласний конкурс читців «Барви надії». На першому етапі 24 лютого журі переглянуло виступи близько 50 конкурсантів і відзначило кращих. Серед них і представники нашої громади: Карина Діку (Семенівський БК) посіла перше місце, а О.М.Кізім (Воєводський БК) – друге. Перше місце у категорії «гумор» означає автоматичне запрошення на Всеукраїнський фестиваль гумору та сатири «Усмішки Глазового», який відбудеться у Очакові в кінці червня цього року.
В цей же день проходив конкурс «Поетична пристань», який проводить департамент освіти. Тут нашу громаду представляли учениці Садівської школи Дарина Кобець та Інна Квасільчук. Результати цього конкурсу будуть оголошені пізніше в спеціальному наказі.
І в цей же день честь нашої громади на обласній олімпіаді з астрономії захищала учениця 11 кл. Благодатненської школи Юлія Митрофанова.