Дата: 10.11.2017 10:17

9 листопада відзначається День української писемності та мови. За традицією, цього дня покладають квіти до пам'ятника Несторові-літописцю, відзначають найкращих популяризаторів українського слова, заохочують видавництва, які друкують літературу українською мовою, проводять Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика (щорічна кількість учасників – понад 5 млн із 20 країн світу). Охочі продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово, пишуть 9 листопада радіодиктант національної єдності, організований Українським радіо.

З нагоди цього свята у Семенівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Благодатненської ОТГ, відбувся семінар української мови та літератури для вчителів Арбузинського району. Тема семінару «Використання інтерактивних методів навчання на уроках української мови і літератури як засіб розвитку творчого потенціалу учнів».Учасників семінару привітав начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Благодатненської сільської ради Захарченко В.А.  Він  розповів, про стан, розвиток та плани на майбутнє відділу освіти у громаді та побажав всім присутнім плідної роботи та гарного настрою.

В свою чергу учні Семенівської ЗОШ підготували чудову святкову концерту програму та привітання для вчителів.