Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –державний реєстратор

Дата: 14.07.2017 09:49

Благодатненська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –державний реєстратор

Кваліфікаційні вимоги:

• освіта вища за спеціальністю правознавство
  • вміння працювати за персональним комп’ютером
  • знання державної мови
  • без вимог до стажу роботи на посаді державного реєстратора

Документи від претендентів:  заява на участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4Х6см.; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларації про майно, доходи, витрати і забов’язання фінансового характеру за 2016 рік, за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»; копія паспорта громадянина України (1,2,11 сторінки); копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозабов’язаних).

Документи приймаються протягом 30 днів з 14 липня 2017 р. до Благодатненської  сільської ради, за адресою: с. Благодатне вул. Ювілейна, 16 (тимчасово Ювілейна,1а)  Арбузинського району, 55325.

Телефон для довідок: +380689948087

Благодатненський сільський голова                                В.А.Неграй