ДЕНЬ СЕЛА РЯБОКОНЕВЕ

Дата: 04.09.2017 09:47

Кожного року святом для усіх сільських жителів є відзначення знаменної дати – День рідного села.
Цього року першими в громаді це свято відзначили рябоконевці.
26 серпня біля сільського клубу відбулися святкові дійства до Дня села.
Староста села Середенко Наталія Костянтинівна привітала усіх жителів і добрим словом, і, звичайно ж, почесними грамотами та подарунками.
Також на святі були присутні почесні гості. З найкращими побажаннями та подарунком прибули Благодатненський сільський голова Володимир Неграй, т.в.о. старости села Семенівка Ірина Герасименко, т.в.о. староста села Садове Анатолій Мороз.
Учасники художньої самодіяльності підготували святковий концерт за участю талановитих діток та дорослих виконавців. З чудовими піснями прибули привітати Рябоконеве колектив «Остапчаночка» та солісти Остапівського сільського клубу. Такі візити стають традиційними, вони сприяють зближенню різних сіл нашої громади і проходять на взаємній основі. Тепер гості з Рябоконевого виступлять на Дні села Остапівки 21 вересня.
Свято розпочалося дитячими атракціонами, а закінчилося народними гуляннями пізно вночі.
Вітаємо! Процвітання та благополуччя Вам!