Спортивні новини

Дата: 12.09.2017 09:28

До Дня фізичної культури та спорту України, спортивна бібліотека в селі Воєводське від громади отримала потребуючі для них подарунки –  фітнес м’ячі та коліщата для пресу.

Голова Благодатненської сільської ради Володимир Неграй завітав до бібліотеки для того, щоб вручити подарунки та підтримати любителів спорту.

Під новий спортінвентар, фітнес тренер Ольга Гребелюк склала нову програму, яку всі з великим задоволенням швидко освоїли.

Хоча критики на рахунок спорт.бібліотеки вдосталь… Але ж подивіться на шалені результати цих занять! Тренер представила фото результатів її учнів з якими займалася 5 місяців, і на цьому вони не зупиняться!