ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ

15 Липня, 2024 р., 08:22
  Захищаючи Україну від російських окупантів, героїчно загинув мешканець Благодатненської громади –БЄЛЯКОВ Руслан Петрович.
16 Травня, 2024 р., 11:37
  ВРЕМЯ ОЛЕКСАНДР ДЕОМИДОВИЧ народився 25 грудня 1972 року в селі  Мерешени Котовського району (Молдова), у багатодітній родині.
17 Квітня, 2024 р., 11:48
  ДЯЧЕНКО ІВАН ГРИГОРОВИЧ
16 Січня, 2024 р., 10:45
 Крючков Максим Анатолійович 05.02.2005 року народження,   який    проживав за адресою с.Воєводське, вул..Яблунева буд.69, Первомайського району , Миколаївської області, народився та виріс у с.Воєводське, навчався у Воєводській ЗОШ, після закінчення школи Максим почав навчатись в м.Миколаїв. Після закінчення навчання пішов працювати в СТОВ «Промінь»   там він себе зарекомендував як відповідальним та працьовитим юнаком. Максим був завжди усміхненим, веселим і добрим, завжди прийде на допомогу. Коли йому виповнилося 18 років він вже знав, що хоче захищати свою Батьківщину,  підписав контракт і пішов служити в 5 –ту Окрему штурмову Київську бригаду.  Загинув при виконанні бойового завдання 18.11.2023 року,  поблизу села Кліщіївка Донецької області.
09 Жовтня, 2023 р., 10:29
                           Дегтяр Сергій Іванович