A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Благодатненська громада
Миколаївська область, Первомайський район

Регламен роботи Благодатненської сільської ради

РОЗДІЛ І. Загальні положення

Стаття 1. Порядок діяльності сільської ради, її органів та посадових осіб визначається Конституцією України, законами України „Про місцеве самоврядування в Україні" та „Про статус депутатів місцевих рад", іншими законодавчими актами і цим регламентом.

Стаття 2. Регламент сільської ради є нормативним актом, який передбачає порядок скликання сесії ради, підготовку і розгляд нею питань, прийняття рішень ради про затвердження порядку денного сесії.

Стаття 3. Засідання сільської ради проводяться гласно. У разі необхідності рада може прийняти рішення про проведення закритого пленарного засідання.

Стаття 4. Перелік, функціональна спрямованість і порядок організації постійних комісій визначаються цим регламентом та Положенням про постійні комісії, що затверджуються радою.

Стаття 5. Сільська рада може утворювати тимчасові контрольні комісії у відповідальності зі ст.48 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні».

РОЗДІЛ II. Сесія ради

Стаття 6. Сільська, рада проводить свою роботу сесійно. Сесія складається з пленарних засідань ради, а також засідань постійних комісій ради.

Стаття 7. Перша сесія новообраної сільської ради скликається відповідною територіальною виборчою комісією не пізніш як через місяць після обрання ради у правомочному складі. її відкриває і веде голова цієї виборчої комісії. Він інформує раду про підсумки виборів депутатів та сільського, селищного, міського голови і визнання їх повноважень.

Стаття 8. Наступні сесії ради скликаються сільським головою.

Стаття 9. Сесія ради скликається в міру необхідності, але не менше одного разу на квартал.

Стаття 10. У разі немотивованої відмови сільського голови або неможливості його скликати сесію ради, сесія скликається секретарем сільської ради. У цих випадках сесія скликається:

1)  відповідно до доручення сільського голови;

2) якщо сільський голова без поважних причин не скликав сесію у двотижневий строк після настання умов, передбачених статею 46 Закону «Про місцеве самоврядування»;

3) якщо сесія не скликається сільським головою у строки, передбачені Законом «Про місцеве самоврядування».

Стаття 12. Сесія сільської ради повинна бути також скликана за пропозицією не менш як однієї третини депутатів від загального складу відповідної ради, виконавчого комітету сільської ради.

Стаття 13. У разі якщо посадові особи у двотижневий строк не скликають сесію на вимогу суб'єктів, зазначених у частині сьомій цієї статті 46, сесія може бути скликана депутатами сільської ради, які становлять не менш як одну третину складу ради, або постійною комісією ради.

Стаття 14. Розпорядження про скликання сесії ради доводиться до відома депутатів і населення не  пізніш як за 10 днів до сесії, а у виняткових випадках — не пізніш як за день до сесії із зазначенням часу скликання, місця проведення та питань, які передбачається внести на розгляд ради.

Мотивовані пропозиції про скликання сесії сільської ради, підписані ініціаторами, надаються голові сільської ради із зазначенням питань і з проектами документів, розгляд яких пропонується.

Стаття 15. Сесію сільської ради відкриває і веде сільський голова, а у випадках, передбачених частиною шостою статті 46 — секретар ради. У випадку, передбаченому частиною восьмою цієї статті 46 сесію відкриває за дорученням групи депутатів, з ініціативи якої скликана сесія, один з депутатів, що входить до її складу, а веде за рішенням ради — один з депутатів цієї ради.

Стаття 16. Сесія ради є правомочною, якщо в її пленарному засіданні бере участь більше половини депутатів від загального складу ради.

Стаття 17. Пропозиції щодо питань на розгляд ради можуть вноситися сільським головою, постійними комісіями, депутатами, виконавчим комітетом ради, зборами громадян.

Стаття 18. Протоколи сесій сільської ради, прийняті нею рішення підписуються сільським головою та розробником проекту рішення, у разі відсутності сільського голови — відповідно секретарем сільської ради, а у випадку, передбаченому частинами сьомою та дев'ятою статті 46, — депутатом ради, який за дорученням депутатів головував на її засіданні.

 

Завантажити повну версію

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування