Арбузинський район, Миколаївська область

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –державний реєстратор

Благодатненська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –державний реєстратор

Кваліфікаційні вимоги:

• освіта вища за спеціальністю правознавство
  • вміння працювати за персональним комп’ютером
  • знання державної мови
  • без вимог до стажу роботи на посаді державного реєстратора

Документи від претендентів:  заява на участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4Х6см.; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларації про майно, доходи, витрати і забов’язання фінансового характеру за 2016 рік, за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»; копія паспорта громадянина України (1,2,11 сторінки); копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозабов’язаних).

Документи приймаються протягом 30 днів з 14 липня 2017 р. до Благодатненської  сільської ради, за адресою: с. Благодатне вул. Ювілейна, 16 (тимчасово Ювілейна,1а)  Арбузинського району, 55325.

Телефон для довідок: +380689948087

Благодатненський сільський голова                                В.А.Неграй