Графік прийому громадян

Г Р А Ф І К

ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН ГОЛОВОЮ БЛАГОДАТНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ  ГОЛОВИ

У 2021  РОЦІ

Щочетверга з 8-00 до 12-00 год.:

с. Садове з 9-00 до 11-00 год. перший вівторок  кожного місяця

с. Семенівка  з 9-00 до 11-00 год. перша середа кожного місяця

с. Воєводське  з 9-00 до 10-00 год. перша п’ятниця кожного  місяця

с. Новогригорівка  з 10-00 до 11-00 год.  перша п’ятниця кожного  місяця

с. Рябоконеве  з 11-00 до 12-00 год.  перша п’ятниця кожного  місяця

ГРАФІК ОСОБИСТИХ ТА ОСОБИСТИХ ВИЇЗНИХ ПРИЙОМІВ ГРОМАДЯН ГОЛОВОЮ ОДА, ПЕРШИМ ЗАСТУПНИКОМ, ЗАСТУПНИКОМ ГОЛОВИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОДА НА 2021 РІК           (скачати).

ГРАФІК особистого (виїзного) особистого прийому громадян керівництвом департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації на 2021 рік (скачати графік для ознайомлення)

Графік функціонування  „телефону довіри” з питань реалізації громадянами Миколаївської області права на звернення та особистий прийом у 2021 році (скачати графік для ознайомлення)

Графіків особистих та особистих виїзних прийомів громадян головою облдержадміністрації, першим заступником, заступниками голови Миколаївської облдержадміністрації на 2021 рік.

Графік особистих та особистих виїзних прийомів громадян головою Первомайської РДА, першим заступником, заступником голови Первомайської РДА на 2021 рік